Kopíruju ze zahraničních stránek! Potom to překládám, a dá mi to hodně práce! Proto vždy kopíruj jen s ikonkou!

právějsem:
ICQ: 15736222

MileyMániak→2

1. srpna 2009 v 5:26 |  MileyMánie
Pokračování z Minulého dílu..
Takže z letiště jsme (Janča řekla "odletěli") autobusem:-D..x) na hotel.. Tam se ubytovali a usnuli.. Co se mi asi tak zdálo?? Přemýšlejte 5x _ _ _ _ _ a teď 3x _ _ _ a teď zase 5x _ _ _ _ _

Kdo má takové jméno, středek a příjmení? Janča v 5:26 takoví "Jak to mám vědět, takoví dlouhý.. bude asi humusný".. Já se naštvala a vykřikla "TY BLBE TO JE MILEY RAY CYRUS!!!"..
Jenže rodiče (i Janči i naši) se vzbudily a.. Prostě.. Od našich sprďana:-D.. Ale jako co se smějete?? Já pak totiž nemohla jít do města:(:( Ale Jana jo!!! Sem byla nasRštvaná.. Mno a říkala jsem si, ať tam hlavně ta Jana neuvidí Miley... Po hodině přišli, a já se mezitím poslouchala písničky Miley.. Jana mě vyndala sluchátka z uší a vykřikla "JÁ JSEM VIDĚLA MILEY"!
Já "Jéé fakt, si měla štěstí, jsi s ní vyfocená"? Ona "No jasně!! Ani jsem ji nemusela žádat"!
Tak jsem se podívala na tu fotku.. Áá já se válela smíchy na koberci.. V obchoďáku tam byl totiž její plakát a ona se s tím plakátem vyfotila.. Áááá ale zase ona se naštvala a zabrčela "Ale já mám aspoň její plakát"!!! Já řekla "Ano.. Nebudeme se hádat.. Ok?" Ona samozdřejmě řekla ok a hnnééééd mi podala ruku.. A Pak řekla, aby mě to nebylo líto, že ten plakát má ona.. Tak bez dovolení vzala i druhý plakát a ten dala mě:-) Á stéjnak jsme byly smutní.. Proč asi?? Protože ani ona tu Miley nepotkala.. A protože jsme v Los Angels byly jen dva dny, (my jsme totiž měli jet (pardon letět) do Mexika).. A to protože z ČR to do Mexika v tu dobu neodlítalo.. Takže jsme zůstaly v LA. Takže zážitek nic moc:( No ale stejnak, alespoň jsme mohli jít na promítání 2dílu Hannah Montana, a to nás moc poootěšilo.. A protože nám rodiče dovolily zůstat v tom kině po zkončení ještě půl hodiny, tak jsme se dozvěděli, že před kinem bude za půl hodiny Miley!! ÁÁ tak jsme přemlouvali matky ale.. ONI NÁM TO DOVOLILY!! Takže hnéééd jsme se procpali do 1. řady, a ona nám zamávala!!! Áá my jsme byly úplně vedle:) Křičelíí jsmééé strááášněě mooc:-D Ona nám dala podpis, podpiskartu a fotku s námi.. Takže jsme jí řekly omylem "Děkujeme moooc" Ona se zatvářila jako.. Co to má znamenat a my "Sorri, we are from Czech Republic:-) Than you"
Ona se pousmála, pohladila nás po vlasách a řekla "
So thank you to support from the Czech Republic! Have a beautiful, and I hope that there ever meet!" my jsme uplně byly v šoku, a strašně křili "supeeeer"!.. No a pak jsme odlétali do Mexika.. Tam to bylo strašný, protože tam bylo tropický léto:( Tam jsme si moc neužily, ještě do toho nás pozvali k ohňu a tancovali tam ty blbí tance.. Jsme byly unuzení no.. A tam jsme byly jeden týden!! Pak jsme konečně odlétali do ČR. Tam to bylo na 2. místě.. Na 1. bylo jasně Los Angels..

Takže tohle je konec MileyMánie→1 a půl dne se star:-)


Ale není to konec celé MileyMánie.. Je to konec tohohle dílu:) Snad se vám líbil:) Ahoj!!

Není to pravdivé, je to vymyšlené:D

Role:
Janča
Miley
Jančina Mamka
Moje Mamka
Tátové
LETADLO:-)
A lidi kteří tančily:-))

Jinak jak to je anglicky tak to si přeložte:-)
www.google.cz a dejte jazykové nástroje a tam si to přeložte:) Znad se vám to líbí:-) Ahojoojojo

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 verique verique | E-mail | Web | 3. srpna 2009 v 13:27 | Reagovat

už jsem se přihlásila do klubu Miley :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama